سلبریتی هایی که بیشترین فالور را دارند

چند ماه از سال ۲۰۱۸ گذشته است و ما اکنون می توانیم یک آمار اولیه از سلبریتی هایی که بیشترین فالوور ها را در سال ۲۰۱۸ در اینستاگرام دارند ، ارائه دهیم. علاقه عموم مردم به دیدن عکس های متفاوت از سبلیرتی ها که به زندگی شخصی آن ها نزدیک تر است باعث شده است تا شاهد فالوور های میلیونی برای این سلبریتی ها در جهان باشیم. در این لیست ۱۰ تا از سلبریتی هایی که بیشترین فالوور ها را دارند برای شما مرتب کرده ایم. این آمار مربوط به ماه اوریل ۲۰۱۸ می باشد.

 • ۱۰ نیمار با ۹۲.۴ میلیون فالوور

  این بازیکن حرفه ای و تکنیکی برزیلی ، ۲۶ سال سن دارد و همه علاقه مندان به فوتبال او را بیشتر با لباس تیم بارسلونا می شناسند.

 • ۹ جاستین بیبر با ۹۹ میلیون فالوور

  این خواننده پر حاشیه آمریکایی ، خوانندگی و شهرت خود را از سن پایین آغاز کرد . او یک بار اکانت اینستاگرم خود را حذف کرد و دوباره تصمیم به فعالیت در آن نمود.

 • ۸ راک با ۱۰۴ میلیون فالوور

  راک که او را به خاطر بازی در فیلم های اکشن هالیوودی می شناسیم در لیست ۱۰ سلبریت که بیشترین فالور را دارد در جایگاه هشتم قرار گرفته است. راک یا دواین جانسون کار خود را با مسابقات کشتی کج آغاز کرد و سپس وارد صنعت سینما شد . جالب است که بدانید همه خانواده جانسون ، از جمله پدر و پدر بزرگ و دایی‌هایش کشتی‌کج کار بودند .

 • ۷ کایلی جنر با ۱۰۷ میلیون فالوور

  کایلی جنر بازیگر ، مدل و شخصیت محبوب شبکه های اجتماعی است . او دارای برند معروف لاک ناخان در دنیا می باشد. او متولد ۱۹۹۷ است و تنها ۲۰ سال دارد.

 • ۶ تیلور سوئیفت با ۱۰۷ میلیون فالوور

  این سلبریتی معروف یکی دیگر از خواننده های محبوب آمریکایی می باشد و از شهرت جهانی برخوردار است. آهنگ «ترانهٔ ما» او را به جوان‌ترین هنرمندی تبدیل کرد که به رتبهٔ اول جدول داغ‌ترین ترانه‌های کانتری رسیده‌است. او اکنون ۲۸ سال سن دارد.

 • ۵ کیم کارداشیان با ۱۱۰ میلیون فالوور

  این بازگیر و مدل آمریکایی که فعالیت زیادی هم در شبکه های اجتماعی دارد بعنوان یکی از جنجالی ترین سلبریتی های جهان شناخته می شود.

 • ۴ بیانسه با ۱۱۴ میلیون فالوور

  بیانسه نیز خواننده می باشد. او درهوستون، تگزاس به دنیا آمد و از کودکی در مسابقات مختلف خوانندگی و رقص شرکت کرد. او در طول فعالیت ۱۹ ساله‌اش، بیش از ۱۰۰ میلیون آهنگ را به به عنوان خوانندهٔ تک و بیش از ۶۰ میلیون با گروه دستینیز چایلد، فروخته‌است و به این ترتیب یکی از پرفروش‌ترین خوانندگان تمام تاریخ است.

 • ۳ آریانا گرانده با ۱۱۸ میلیون فالوور

  این خانم بازیگر و خواننده ،در سن ۱۴ سالگی فعالیت خود را به عنوان یک بازیگر آغاز کرد اما در ادامه در سال ۲۰۱۳ به صورت رسمی وارد دنیای موسیقی شد و از طریق آن توانست به شهرتی زیادی دست یابد. از مهمترین حواشی پیرامون او می توان به جریان بمب گذاری در کنسرت او که مربوط به سال ۲۰۱۷ در هر منچستر می باشد اشاره کرد که موزیک ویدیویی را نیز اخیرا در همین رابطه برای احترام به مردگان آن واقعه منتشر کرد.

 • ۲ کریستیانو رونالدو با ۱۲۵ میلیون فالوور

  بله عجیب است که در بین تاپ ترین فالور های اینستاگرامی یک فوتبالیست در جایگاه دوم قرار دارد . کریستیانو رونالدو این بازیکن پرتغالی و حرفه ای ، که در حال جابجا کردن همه رکورد های های فوتبالی می باشد در جایگاه دوم لیست ما قرار داد.

 • ۱ سلناگومز با ۱۳۶ میلیون فالوور

  بالاخره نفر اول لیست ما کسی نیست جز سلناگومز خواننده جوان و محبوب آمریکایی ، که اگر بگوییم در ابتدا شهرتش را مدیون جاستین بیبر است کم بی راه نگفته ایم . اما در ادامه توانست در دل میلیون ها طرفدار جا باز کند و اکنون به این محبوبیت در جهان برسد.وی در سال ۲۰۱۰ سفیر سازمان یونیسف شد و این عنوان ، او را به جوانترین سفیر یونیسف تبدیل کرد.