سلبریتی هایی که بیشترین فالور را دارند

چند ماه از سال 2018 گذشته است و ما اکنون می توانیم یک آمار اولیه از سلبریتی هایی که بیشترین فالوور ها را در سال 2018 در اینستاگرام دارند ، ارائه دهیم. علاقه عموم مردم به دیدن عکس های متفاوت از سبلیرتی ها که به زندگی شخصی آن ها نزدیک تر است باعث شده است تا شاهد فالوور های میلیونی برای این سلبریتی ها در جهان باشیم. در این لیست 10 تا از سلبریتی هایی که بیشترین فالوور ها را دارند برای شما مرتب کرده ایم. این آمار مربوط به ماه اوریل 2018 می باشد.

 • ۱۰ نیمار با 92.4 میلیون فالوور

  این بازیکن حرفه ای و تکنیکی برزیلی ، 26 سال سن دارد و همه علاقه مندان به فوتبال او را بیشتر با لباس تیم بارسلونا می شناسند.

 • ۹ جاستین بیبر با 99 میلیون فالوور

  این خواننده پر حاشیه آمریکایی ، خوانندگی و شهرت خود را از سن پایین آغاز کرد . او یک بار اکانت اینستاگرم خود را حذف کرد و دوباره تصمیم به فعالیت در آن نمود.

 • ۸ راک با 104 میلیون فالوور

  راک که او را به خاطر بازی در فیلم های اکشن هالیوودی می شناسیم در لیست 10 سلبریت که بیشترین فالور را دارد در جایگاه هشتم قرار گرفته است. راک یا دواین جانسون کار خود را با مسابقات کشتی کج آغاز کرد و سپس وارد صنعت سینما شد . جالب است که بدانید همه خانواده جانسون ، از جمله پدر و پدر بزرگ و دایی‌هایش کشتی‌کج کار بودند .

 • ۷ کایلی جنر با 107 میلیون فالوور

  کایلی جنر بازیگر ، مدل و شخصیت محبوب شبکه های اجتماعی است . او دارای برند معروف لاک ناخان در دنیا می باشد. او متولد 1997 است و تنها 20 سال دارد.

 • ۶ تیلور سوئیفت با 107 میلیون فالوور

  این سلبریتی معروف یکی دیگر از خواننده های محبوب آمریکایی می باشد و از شهرت جهانی برخوردار است. آهنگ «ترانهٔ ما» او را به جوان‌ترین هنرمندی تبدیل کرد که به رتبهٔ اول جدول داغ‌ترین ترانه‌های کانتری رسیده‌است. او اکنون 28 سال سن دارد.

 • ۵ کیم کارداشیان با 110 میلیون فالوور

  این بازگیر و مدل آمریکایی که فعالیت زیادی هم در شبکه های اجتماعی دارد بعنوان یکی از جنجالی ترین سلبریتی های جهان شناخته می شود.

 • ۴ بیانسه با 114 میلیون فالوور

  بیانسه نیز خواننده می باشد. او درهوستون، تگزاس به دنیا آمد و از کودکی در مسابقات مختلف خوانندگی و رقص شرکت کرد. او در طول فعالیت ۱۹ ساله‌اش، بیش از ۱۰۰ میلیون آهنگ را به به عنوان خوانندهٔ تک و بیش از ۶۰ میلیون با گروه دستینیز چایلد، فروخته‌است و به این ترتیب یکی از پرفروش‌ترین خوانندگان تمام تاریخ است.

 • ۳ آریانا گرانده با 118 میلیون فالوور

  این خانم بازیگر و خواننده ،در سن 14 سالگی فعالیت خود را به عنوان یک بازیگر آغاز کرد اما در ادامه در سال 2013 به صورت رسمی وارد دنیای موسیقی شد و از طریق آن توانست به شهرتی زیادی دست یابد. از مهمترین حواشی پیرامون او می توان به جریان بمب گذاری در کنسرت او که مربوط به سال 2017 در هر منچستر می باشد اشاره کرد که موزیک ویدیویی را نیز اخیرا در همین رابطه برای احترام به مردگان آن واقعه منتشر کرد.

 • ۲ کریستیانو رونالدو با 125 میلیون فالوور

  بله عجیب است که در بین تاپ ترین فالور های اینستاگرامی یک فوتبالیست در جایگاه دوم قرار دارد . کریستیانو رونالدو این بازیکن پرتغالی و حرفه ای ، که در حال جابجا کردن همه رکورد های های فوتبالی می باشد در جایگاه دوم لیست ما قرار داد.

 • ۱ سلناگومز با 136 میلیون فالوور

  بالاخره نفر اول لیست ما کسی نیست جز سلناگومز خواننده جوان و محبوب آمریکایی ، که اگر بگوییم در ابتدا شهرتش را مدیون جاستین بیبر است کم بی راه نگفته ایم . اما در ادامه توانست در دل میلیون ها طرفدار جا باز کند و اکنون به این محبوبیت در جهان برسد.وی در سال ۲۰۱۰ سفیر سازمان یونیسف شد و این عنوان ، او را به جوانترین سفیر یونیسف تبدیل کرد.